Manikúra

 

Ruce jsou nejvíce namáhané prací a změnou teplot, proto jim dopřejte zkrášlující a zároveň příjemnou péči. Ruce jsou vizitkou každé ženy ale i muže. Profesionálně se postaráme o péči Vašich rukou.

Nabízíme klasickou suchou manikúru nebo mokrou. Využijte i speciální manikúru P-Shine

  • Co je to P-Shine
    • Shine tedy Japonská manikúra je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty. Přednosti přípravku jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení.
    • P-Shine doporučujeme jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů kromě hrubě poničených (např. po neodborném odstranění akrylové nebo gelové modeláže. V tom případě jsou potrhány vnější i vnitřní vrstvy a je třeba počkat a nechat nehty nejdříve přirozeně vyzdravit.
    • Sada obsahuje komponenty vyrobené z čistých přírodních látek a jejich derivátů. Neobsahuje žádná organická rozpouštědla, barviva ani parfémy. Nachází se v něm esenciální lipidy, které napomáhají k udržení přirozené vlhkosti nehtu. Na povrchu nehtu vznikne tzv. glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů = zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně přirozeně zlepšuje.

 

„Jediný prostředek, jak život snést – považovat ho za krásný.“

John Lennon

Rezervujte si termín Daruj kamarádovi

Modelace nehtů

 

Pokud si přejete krásné dlouhé nehty, se zdobením, které dlouho vydrží, modeláž nehtů je přesné pro Vás. Každá žena však nemá krásné a ideální své vlastní nehty. Rozhodnete-li se pro tzv. gelové nehty nebo případně akrylové nehty – lze vytvořit nové, zdravě a přirozeně vyhlížející nehty, které vydrží několik týdnů. A ke všemu – je to vlastně nejlevnější a nejrychlejší umělé vylepšení našeho vzhledu.

Zpevnění přírodních nehtů je pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí „umělé nehty“. Nejčastěji se zpevňují aplikací kvalitního gelu, který zabrání neustálému lámání a třepení.

 

Leone Battista Alberti „Dokud jsou ženy krásné, lidstvo nevyhyne.“

Leone Battista Alberti

Rezervujte si termín Daruj kamarádovi

Pedikúra

Dopřejte svým chodidlům péči, kterou vyžadují. Většina lidí se automaticky stará o své tělo, vlasy atd… Ale jen málo kdo se postará o svá chodila. Nohy nás každý den nosí a dávají nám pocit svobody.

Co je to Pedikúra? Pedikúra je kosmetická péče o Vaše nohy a chodila. Procedura odstraňuje odumřelé buňky a ztvrdlou kůži. Pedikúra má pozitivní vliv na celkové zdraví nehtů na chodidlech. Díky hydratačním krémům, zvláčňujícími oleji a jemné masáži, budou Vaše nohy jako v bavlnce.

Kdy na pedikúru nejít? Máte-li nějaké plísňové nebo jiné infekce nohou, je zpravidla lepší navštívit kožního lékaře, který Vám s tímto problémem pomůže.

„Je věk, ve kterém žena musí být krásná, aby byla milována. A pak přijde věk, kdy musí být milována, aby byla krásná.“

Francoise Saganová

 

Rezervujte si termin Daruj kamarádovi