Ošetření pleti

 

Svěřte svou pleť do péče profesionálních kosmetiček. Udržovat svou pleť ve správném stavu je důležité pro prevenci proti vráskám. Pleť, o kterou se správně pečuje, působí zejména mladistvým dojmem a celkovou svěžestí.

 

Nabízíme 2 varianty ošetření pleti – základní a kompletní.

 

 • Základní ošetření pleti
  Pokud chcete svou pleť pravidelně udržovat v dobrém stavu – určitě zvolte základní ošetření. Tento balíček se skládá z odlíčení, úpravy obočí, tonizaci, peelingu, masky na obličej i s dekoltem. Součástí základního ošetření je i ruční masáž obličeje, krku a dekoltu. Celý proces zakončíme nanesením speciálního krému pro výživu pleti.
 • Kompletní ošetření pleti
 • Pokud chcete to nejlepší ošetření pro Vaši pleť – volte balíček kompletního ošetření. Dostanete to nejlepší z nejlepšího. Celý proces začíná odlíčením, tonizací a úpravou obočí. Následuje barvení řas a obočí. Samozřejmostí je hloubkový peeling k čistění pleti. Celou proceduru doplníme o ruční masáž obličeje, krku, dekoltu a mikromasáž očního okolí. Vše zakončíme maskou na obličej s dekoltem a na závěr naneseme krém a oční krém./accordion_item]

„My, ženy, potřebujeme krásu, aby nás muži milovali, a hloupost, abychom milovaly my je.“

Coco Chanel

Rezervujte si termín Daruj kamarádovi

Úprava obočí a řas

Obočí je jedním z hlavních tvarů, které zvýrazňuje Vaše oči a podtrhuje celý výraz tváře. Málokterá žena ale umí zvolit správný tvar a barvu obočí.

V našem salónu Vám navrhneme tvar a barvu, která přesně sedne typově na Vaši tvář.

„Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.“

Mark Twain

Rezervujte si termín Daruj kamarádovi

Líčení

Barevná typologie

Provedeme na Vás tzv. šátkový test a společně zjistíme, jaké barvy k Vám nejvíce sedí. Naučím Vás vnímat vlastní tvář a barvy, které se do ní promítají. Cílem není doporučit Vám pouze několik konkrétních barev a všechny ostatní zakázat. Můžete nosit libovolné barvy, záleží jen na jejich vlastnostech.

Barevná typologie Vám pomůže při výběru oblečení, ale také barvy vlasů či make-upu.

Barvy mají velký vliv na Vaši tvář. Správně zvolený odstín Váš obličej omladí, zeštíhlí a rozzáří.

Líčení

Každá žena se chce líbit svému muži a okolí. Správné líčení a nanesení make-upu podtrhne celkovou ženskou krásu.

Umíte se ale líčit správně? Většina žen je o tomto přesvědčená ale co když to může být ještě lepší?

Nechte se nalíčit od profesionální vizážistky v našem salónu a objevte své možnosti v líčení. Profesionálně Vás připravíme na společenské akce nebo svatby.

 • Svatební Make-up
  Svatební make-up je více slavnostní, výraznější než klasické denní líčení. Je určené pro přirozené denní světlo, pohled zblízka a ideálně vypadá na fotografii. Proto musí být líčení

  maximálně pečlivě vypracováno.

  Nemáte svatební šaty? nevíte jakou kytici? doplňky?nebo kdo bude zaznamenávat Váš svatební den? Nevěšte hlavu. Spolupracujeme i s krejčovou, květinářkou, fotografem.

„Krása je všude vítaným hostem.“

Johann Wolfgang von Goethe

Rezervujte si termín Daruj kamarádovi

Depilace

 

Depilace je skvělý nástroj, jak se zbavit nežádoucího ochlupení na jednotlivých částech těla. Při depilaci se odstraní i kořínky chloupků, takže pokožka Vám vydrží déle hladká a hebká.

Náš personál se postará o šetrnou depilaci všech chloupků

 

„Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.“

Viktor Hugo

Rezervujte si termín Daruj kamarádovi